Menu
Your Cart

Bayilik Hakkında

1- Bayilik şartları nelerdir?
Tek şartımız fiyatların hiçbir sebeple kırılmamasıdır. Her hafta olmak koşuluyla haftanın bir günü tüm bayilerimizin fiyatları incelenmektedir. Ticarette en önem verdiğimiz şey her tacirin kendi rızkını yemesidir. Fiyatları düşüren bayilerin bayilikleri iptal edilecek ve giriş yaptığı ip adresleri süresiz olarak engellenecektir. 
 
2-Dropshipping, kapıda ödeme gönderimi yapıyor musunuz?
Pazaryerlerinin kargo kodlarının verilmesi ya da şablonun pdf formatında mail atılması halinde (Aras, Mng, Yurtiçi, Sürat)  sizin adınıza dropshipping yapılabilir. Eğer pazaryeri kargo kodunuz çalışmaz ise kargonuz ertesi güne kalır, bu konuda yapabileceğimiz bir şey bulunmamaktadır. 
*Bayilerimiz kendi kargo anlaşmalarıyla olmak koşuluyla kapıda ödeme ile dropshipping gönderisi yapabilir(Aras, Mng). Kapıda ödeme göndereceğiniz kargo şirketini, tahsilat tutarını ve tahsilat tipini karışıklık olmaması için mail ya da whatsapp üzerinden bildirmeniz tavsiye edilir.
 
3 Kargo ücreti nedir?
Son sipariş kabul saati 16:00’dır. Bayilere özel kargo ücreti standart 22+kdv₺’dir. Kampanya kodlu gönderilerinizde kargo ücreti tahsil edilmemektedir, kod yazılmayan siparişlerin çıkışı olmamaktadır.
  
4-Kar marjlarınız nasıl?
Kar marjları ürün türüne göre değişmektedir. Marjlar %50-90 arasındadır.
 
 5-Müşteri iade etmek istiyor/sipariş geri döndü ne olacak?
Ürün kullanılmamış, zarar görmemiş ve etiketi yırtılmamış ise sadece ürün bedelinin iadesi yapılmaktadır, sipariş tarafımızdan gönderilip geri döndüyse kargo bedeli 2 kez kesilmektedir. Geri dönen siparişlerde de aynı durum geçerlidir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz, kredi olarak tanımlanır.

 5-Kaç ürününüz var?
Sürekli değişmekle birlikte 1000 in üzerinde ürün çeşidimiz bulunmaktadır. Bazı ürünler piyasadan tedarik edilmektedir, çoğunluğu ise stokludur. Stoksuz ürünlerle ilgili bilgi alabilirsiniz fakat doğruluk payı %80'in üstündedir.